Jesteśmy firmą, która istnieje na rynku turystycznym już od ponad 15 lat. Zajmujemy się organizacją rejsów turystycznych statkiem Smętek. Nasze wieloletnie doświadczenie spowodowało, że potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Dokładamy wszelkich starań, aby chwile spędzone na Mazurskich Jeziorach na długo pozostały w Waszej pamięci.

Nasza przystań znajduje się w centrum miasta Pisz, nad rzeką Pisą, a dokładniej między hotelem "Nad Pisą" a restauracją "Złota Łania". Tuż przy przystani znajduje się parking zarówno dla samochodów osobowych jak i autobusów. To stąd wyruszamy na rejsy po Jeziorach Mazurskich. Smętek, to jedyny statek na Mazurach o napędzie tylnokołowym. Chcąc przeżyć niezapomniane chwile w krainie Wielkich Jezior, zorganizujemy specjalnie dla Ciebie rejs marzeń. W naszej ofercie proponujemy rejsy w wyznaczonych godzinach, zgodnie z rozkładem rejsów, bądź rejsy na indywidualne zamówienie.

Elastyczność naszej firmy pozwala zamówić praktycznie wszystkie rodzaje rejsów. Organizujemy rejsy kilku godzinne dla grup zorganizowanych, na imprezy okolicznościowe tj. śluby, komunie, urodziny.
Miłośnikom wędkarstwa proponujemy rejsy, podczas których można oddać się swojemu hobby.
Działamy praktycznie przez cały rok. W okresie zimowym, kiedy jeziora skute są lodem, proponujemy rejsy po malowniczej rzece Pisie, która nawet w mroźną pogodę skrywa w sobie nieopisane piękno.

Serdecznie zapraszamy !!!

O nas

Jesteśmy firmą, która istnieje na rynku turystycznym już od ponad 15 lat. Zajmujemy się organizacją rejsów turystycznych statkiem Smętek. Nasze wieloletnie doświadczenie spowodowało, że potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Dokładamy wszelkich starań, aby chwile spędzone na mazurskich jeziorach na długo pozostały w Waszej pamięci.

Galeria

Zapraszamy do naszej galerii, w której możecie zobaczyć nasz Statek. Prezentujemy tu zdjęcia nie tylko zrobione przez nas ale również przez naszych Klientów. To dzięki nim Pisz i statek Smętek zyskał ogromną sympatię turystów przybywających nad mazurskie jeziorach.

Rejsy

Statek Smętek pływa po wielu mazurskich jeziorach oraz rzekach. Nasz "wakacyjny" port znajduje się w centrum miasta Pisza. To tu rozpoczynamy rejs po rzece Pisie, podążając w górę rzeki przekraczamy jej źródło, z którego wypływa czyli przepiękne jezioro Roś. Ten naturalny zbiornik wodny kształtem przypomina odrębne baseny, składa się z trzech prawie równoległych rynien połączonych łagodnymi zakolami. Łączna długość wszystkich rynien wynosi ok. 25 km.